Finaliści biorą udział w Warsztatach Artystycznych OFPA w dniach 28 – 30 stycznia organizowanych przez Fundację Elektrowni Rybnik.

Konkurs Otwarty – Eliminacje 19 i 20 stycznia 2013 r.

Sobota 19.01.2013, godz. 10.00 – 13.00

  1. Dominika Marszolik – Jejkowice
  2. Magdalena Wrona – Rudy
  3. Jakub Żemła – Czerwionka
  4. Magdalena Tomecka – Przegędza
  5. Noel Bednarczyk – Kamień
  6. Paulina Średniawa – Rybnik
  7. Justyna Dwornik – Katowice
  8. Martyna Ciecieręga – Katowice
  9. Martyna Kwelek – Katowice
  10. Agnieszka Woźniak – Kraków
  11. Bogumił Łaciak – Szczyrk
  12. Kamil Baryła – Zabrze
  13. Sylwia Zelek – Żmiąca
  14. Maria Baładżanow – Dąbrowa Górnicza
  15. Adrianna Szojda – Łaziska Górne

Sobota 19.01.2013, godz. 14.00 – 16.00

  1. Joanna Możdżan – Kraków
  2. Karolina Micor – Kraków
  3. Krzysztof Drozdowski – Kraków
  4. Wojciech Mandzyn – Przemyśl
  5. Paulina Pomykała – Łódź
  6. Małgorzata Biniek – Oraczew
  7. Bettina Krzykawska – Bieruń
  8. Michał Zapała – Kielce
  9. Emilia Stalmach – Świdnica
  10. Nikola Warda – Szczedrzykowice
  11. Anna Kaltbach – Wrocław
  12. Julia Kędzielska – Warszawa
  13. Dorota Jarzębek-Rogaczyk – Warszawa
  14. Magdalena Howorska – Warszawa
  15. Antoni Gustowski – Warszawa
  16. Sylwia Gawłowska – Kielce
  17. Katarzyna Rajewska – Zduńska Wola
  18. Andżelika Irauth – Puławy
  19. Kinga Kreffta – Katowice

Niedziela 20.01.2013, godz. 10.00 – 13.00

  1. Marcin Radko – Rybnik
  2. Marek Bieniek – Rybnik
  3. Monika Podlesna – Rybnik
  4. Elwira Sibiga – Katowice
  5. Łukasz Guzy – Ligota
  6. Adrianna Noszczyk – Poraj
  7. Magdalena Kaczmarek – Katowice
  8. Ewa Kubiak – Szczecin
  9. Paula Bartczak – Łódź
  10. Mariola Konieczna – Siemonia
  11. Janusz Pustuła – Wieprz
  12. Julia Leśniewska – Pszczyna
  13. Paulina Chodór – Katowice
  14. Konrad Borek – Zręcin

Niedziela 20.01.2013, godz. 14.00 – 16.00

  1. Rafał Matuszewski – Węgierska Górka
  2. Paweł Czekalski – Sidzina
  3. Natalia Mikulska – Odrano Wola
  4. Piotr Goljat – Tomaszów Mazowiecki
  5. Artur Mitera – Samociążek
  6. Magdalena Howorska – Warszawa
  7. Alicja Piątek – Poznań
  8. Katarzyna Wisiecka – Kraków
  9. Krzysztof Kiełpińki – Poznań
  10. Katarzyna Mazur – Występy
  11. Marta Maziarz – Knurów
  12. Agata Żyła – Knurów
  13. Aleksandra Maziarz – Knurów
  14. Dominika Skoczylas – Wilcza
  15. Edyta Wilk – Kraków
  16. Karolina Janociak – Borek Szlachecki
  17. Kamila Salach – Poznań

Protokół z posiedzenia Jury Konkursu Otwartego 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku.

Jury eliminacji Konkursu Otwartego 17. OFPA: Beata Fudalej, Jan Poprawa, Jan Kondrak

Jury w składzie:

  • Beata Fudalej
  • Jan Kondrak
  • Jan Poprawa

po wysłuchaniu 55 uczestników eliminacji konkursowych postanowiło zakwalifikować do finału Konkursu Otwartego w dniu 21 lutego 2013 r. następujących artystów:

Paula
Bartczak

Łodź

Martyna
Kwolek

Katowice

Dominika
Skoczylas

Wilcza

Paweł
Czekalski

Sidzina

Alicja
Piątek

Poznań

Katarzyna
Wisiecka

Kraków

Angelika
Irauth

Puławy

Katarzyna
Rajewska

Zduńska Wola

Anna
Kaltbach

Wrocław

Elwira
Sibiga

Katowice

Rybnik 20 stycznia 2013 r.

Protokół z dnia 21.02.2013 r. z posiedzenia Jury Konkursu Otwartego 17 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA 2013

Jury Konkursu Otwartego 17. OFPA

Jury w składzie:

  • Jan Poprawa – przewodniczący
  • Iwona Loranc
  • Jerzy Satanowski
  • Bogusław Sobczuk

po przesłuchaniu w dniu 21 lutego 2013 roku 10 wykonawców i po dyskusji – postanowiło przyznać: 
Cztery równorzędne nagrody po 2 500,00 złotych oraz nominacje do finału 17 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA 2013 następującym wykonawcom:

Martyna
Kwolek

z Katowic

Alicja
Piątek

z Poznania

Katarzyna
Rajewska

ze Zduńskiej Woli

Dominika
Skoczylas

z Wilczy

Na tym protokół zakończono i podpisano.

Rybnik, 21 lutego 2013 r.

Laureatki Konkursu Otwartego 17. OFPA 2013 
Dominika Skoczylas, Katarzyna Rajewska, Alicja Piątek, Martyna Kwolek.

zdj. Sławomir Chwołka

« 1 z 2 »