Protokół z posiedzenia Jury 22 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA 2018 Fundacji PGE Energia Ciepła

Jury w składzie:

  • Stefan Brzozowski – przewodniczący jury eliminacji
  • Maria Meyer
  • Jacek Wójcicki

Jury eliminacji Konkursu Otwartego 22. OFPA Fundacji PGE Energia Ciepła:
Stefan Brzozowski – przewodniczący jury eliminacji, Maria MeyerJacek Wójcicki

Po wysłuchaniu 83 wykonawców w dniach 15 i 16 lutego postanowiło nominować 
do Finału Konkursu Krajowego 22.OFPA 2018, który odbędzie się 17 lutego, następujące osoby (kolejność alfabetyczna):

Miruna Chypś
Warszawa
akomp. Katarzyna Garncarek
Mateusz Deskiewicz
Gdynia
akomp. Marian Benedyka
Łukasz Juszkiewicz
Ciechanów
akomp. Jan Pentz
Weronika Kryczka
Olsztyn
akomp. Stanisław Łopuszyński
Bogumiła Kucharczyk-Włodarek
Łódź
akomp. Bartek Drak
Barbara Piotrowska
Wrocław
akomp. Michał Jakubczak
Wojciech Szumański
Bolęcin
akomp. własny
Marta Wachowicz-Kura
Lubomia
akomp. Leszek Grzenia
Anna Zawadzka
Wasilków
akomp. Tomasz Słowik
Piotr Zubek
Warszawa
akomp. Dominik Światkowski

Galeria – uczestnicy Eliminacji Konkursu Krajowego 22. OFPA Fundacji PGE Energia Ciepła Rybnik 2018 w dniach 15 i 16 lutego 2018

« 1 z 3 »

Eliminacje Krajowe: Rybnik, 15 lutego 2018 r.

Szczegóły:

  • Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła
  • Adres miejsca eliminacji: Fundacja PGE Energia Ciepła – Klub, Rybnik, ul. Podmiejska
  • Godz. eliminacji: 10:00 – 13:00 ; 14:00 – 17:00

Jury:

  • Maria Meyer
  • Stefan Brzozowski
  • Jacek Wójcicki

Lista uczestników (godz. 10:00 – 13:00) – kolejność występów:

  1. Buchalik Julia – Rybnik
  2. Filec Karolina – Rybnik
  3. Naczyńska Sabina – Rybnik
  4. Hozer Karolina – Rybnik
  5. Mańka Marta – Rybnik
  6. Ćwięczek Eliza – Bytom
  7. Olesiński Tomasz – Katowice
  8. Olschowsky Alicja – Cieszyn
  9. Pogorzelczyk Martyna – Rybnik
  10. Ostrowska Dorota – Rybnik
  11. Rusnak Beata – Wrocław
  12. Wrona Martyna – Rybnik
  13. Wachowicz-Kura Marta – Lubomia
  14. Witomska Alicja – Gliwice
  15. Stokłosa Zuzanna – Rybnik
  16. Siedlecki Mateusz – Rybnik
  17. Żyła Agata – Knurów
  18. Owczarek Kamil – Żory
  19. Korus Aleksandra – Rybnik
  20. Kosiński Michał – Katowice
  21. Kopeć Paulina – Rydułtowy
  22. Kierpiec-Kontny Dominika – Orzesze
  23. Kęsy Natalia – Opole
  24. Król Mikołaj – Katowice
  25. Michalczyk Marzena – Trzebinia
  26. Micor Karolina – Gilowice
  27. Lech Angelika – Katowice
  28. Ogrocki Maciek – Radlin
  29. Pawłowski Tymoteusz – Bierawa
  30. Błaszczyk Kinga – Goczałkowice-Zdrój
  31. Bielas Dawid – Kędzierzyn Koźle
  32. Andrejczuk Alicja – Czeladź

Lista uczestników (godz. 14:00 – 17:00) – kolejność występów:

  1. Adamik Karina – Cieszyn
  2. Borczyk Klaudia – Katowice
  3. Cebula Kamila – Żory
  4. Chlebowska Virginia – Rydułtowy
  5. Cienciała Marta – Hażlach
  6. Dziewior Jan – Katowice
  7. Kowalska Aleksandra – Częstochowa
  8. Kwiatkowski Maciej – Kraków
  9. Leszkiewicz Marek – Kraków
  10. Machowska Ewa – Kraków
  11. Nykiel Aleksandra – Bystra Śląska
  12. Ochocki Janusz – Żarki
  13. Paczyńska Sara – Wadowice
  14. Różycka Julia – Krowiarki
  15. Snażyk Izabela – Zagórnik
  16. Gomułka Jakub – Racibórz
  17. Wencel Konstancja – Ochodze
  18. Sobczyński Karol – Racibórz
  19. Wieczosek Zuzanna – Branice
  20. Wywrocka Gabriela – Kraków
  21. Zoń Artur – Będzin
  22. Zygmunt Kinga – Wrocław
  23. Gębala Dawid – Wrocław
  24. Piotrowska Barbara – Wrocław
  25. Sieniuć Justyna – Wrocław
  26. Szumański Wojciech – Bolęcin
  27. SZumańska Agnieszka – Kraków
  28. Szatkowska Paulina – Oleśnica
  29. Blicharska Roksana – Marciowice
  30. Koksa Małgorzata – Kozienice
  31. Kobielusz Karolina – Zwardoń
  32. Dratwińska Barbara – Sosnowiec

Eliminacje Krajowe: Rybnik, 16 lutego 2018 r.

Szczegóły:

  • Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła
  • Adres miejsca eliminacji: Fundacja PGE Energia Ciepła – Klub, Rybnik, ul. Podmiejska
  • Godz. eliminacji: 10:00 – 13:00 ; 14:00 – 17:00

Jury:

  • Maria Meyer
  • Stefan Brzozowski
  • Jacek Wójcicki

Lista uczestników (godz. 10:00 – 13:00) – kolejność występów:

  1. Drozdowski Krzysztof – Kraków
  2. Adamiec Monika – Trzciana
  3. Borawska Aleksandra – Ligota
  4. Barzyk Paulina – Jasło
  5. Imiela Zofia – Wrocław
  6. Hornatkiewicz Sonia – Wrocław
  7. Mik Dawid – Tarnów
  8. Sosiński Marcin – Łódź
  9. Wasiela Adam – Ostrów Wielkopolski
  10. Wrona Magdalena – Rudy
  11. Zubek Piotr – Warszawa
  12. Wargocki Marcin – Józefów
  13. Turczyk Adam – Warszawa
  14. Rejda Piotr – Środa Śląska
  15. Moszczyńska Marta – Warszawa
  16. Nawojska Patrycja – Błędowa Tyczyńska
  17. Nowogrodzka Monika – Warszawa
  18. Ogonowska Klaudia – Kraków
  19. Osterczy Katarzyna – Warszawa
  20. Piątek Alicja – Olsztyn
  21. Pichali Miriam – Turze
  22. Pietrzyk Dariusz – Konstantynów Łódzki
  23. Poszelużna Anna – Wschowa
  24. Rotko Mateusz – Zabłocie
  25. Rusinkiewicz Ada – Warszawa
  26. Serwatka Paulina – Warszawa
  27. Kryczka Weronika – Olsztyn
  28. Kuczer Michał – Chełm

Lista uczestników (godz. 14:00 – 17:00) – kolejność występów:

  1. Kundziewicz Gabriela – Warszawa
  2. Kyrcz Kamila – Poznań
  3. Lampard Michał – Pozezdrze
  4. Lisiewicz Marta – Bogucin
  5. Maciejewska Justyna – Zimnowoda
  6. Malinowska Nina – Warszawa
  7. Mamys Małgorzata – Mosina
  8. Maciejewska Weronika – Kożuchów
  9. Mazur Aleksandra – Warszawa
  10. Martin Karolina – Białystok
  11. Madej Ola – Motycz
  12. Lesiński Julian – Białystok
  13. Grochowska Anna Barbara – Michałowice
  14. Hamerlik Emilia – Bydgoszcz
  15. Hoffman Dominika – Zbąszynek
  16. Howorska Magdalena – Warszawa
  17. Idkowska Aleksandra – Kórnik
  18. Juszkiewicz Łukasz – Ciechanów
  19. Karwacka Katarzyna – Michałowice
  20. Kondraciuk Iga – Warszawa
  21. Korbas Ilona – Buk
  22. Kosecki Kamil – Warszawa
  23. Kozłowska Małgorzata – Warszawa
  24. Brucki Szymon – Toruń
  25. Dębowski Andrzej – Warszawa
  26. Deskiewicz Mateusz – Gdynia
  27. Dargiewicz Gabriela – Łapy
  28. Frankiewicz Kaja – Sława
  29. Galeja Anna – Gaworzyce
  30. Chypś Miruna – Warszawa
  31. Kuzyka Julia – Nowodworce
  32. Zawadzka Anna – Wasilków
  33. Tutko Małgorzata – Nysa
  34. Kucharczyk–Włodarek Bogumiła – Łódź
  35. Radziejewska Agnieszka – Złotoryja