OFPA – eliminacje krajowe

20 i 21 lutego, czwartek/piątek
ELIMINACJE KONKURSU KRAJOWEGO
Fundacja PGE Energia Ciepła, ul. Podmiejska 43, 44-207 Rybnik

10:00-13:00 – I część przesłuchań eliminacyjnych (Sala Kameralna)
13:00-14:00 – przerwa
14:00-17:00 – II część przesłuchań eliminacyjnych (Sala Kameralna)

22 lutego, sobota
KONKURS KRAJOWY 24.OFPA 2020
Fundacja PGE Energia Ciepła, ul. Podmiejska 43, 44-207 Rybnik

11:00-13:00 – próby uczestników Konkursu Krajowego, próba minirecital
17:00 – Konkurs Krajowy (10 wokalistów x 2 piosenki), minirecital Natalia Skorupka
19:00 – koncert Anny Wyszkoni
ok. 20:30 – konferencja prasowa i ogłoszenie werdyktu jury (sala 44)

23 lutego, niedziela
KONCERT LAUREATÓW, KONCERT GALOWY 24.OFPA 2020
Teatr Ziemi Rybnickiej, ul. Plac Teatralny 1, 44-200 Rybnik

12:30-13:30 – próby laureatów
17:00 – koncert laureatów
17:40 – koncert Robert Cichy & Goście


Eliminacje Krajowe: Rybnik, 20 lutego 2020 r. 

Szczegóły:

Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła
Adres miejsca eliminacji: Fundacja PGE Energia Ciepła, Rybnik,
ul. Podmiejska 43
Godz. eliminacji: 10:00-13:00; 14:00-17:00

Jury:

•  Konrad Imiela
•  Ewa Kornecka
•  Jarosław Wasik

Lista uczestników (godz. 10:00-13:00) – kolejność występów:
  1. Pawlas Marta – Rybnik
  2. Porszke Michalina – Rybnik
  3. Pawełek Magdalena – Rybnik
  4. Borowczyk Tomasz – Tychy
  5. Iwan Daria – Wrocław
  6. Baracz Tomasz – Józefów
  7. Kulisiewicz Malwina – Wrocław
  8. Soszyńska Ewa – Wrocław
  9. Jeżewska Paulina -Wrocław
  10. Sieradzki Marek – Wrocław
  11. Słowik Marzena – Wrocław
  12. Wróbel Natalia – Wrocław
  13. Lenc Jakub – Chorzów
  14. Ludwig Sara – Ruda Śl.
  15. Broda Sabina – Cieszyn
  16. Świtacz- Bartłomiej – Żory
  17. Wieliczka Jolanta – Strumień
  18. Żemła Jakub – Czerwionka Leszczyny
  19. Olszowiec Karolina – Piasek
  20. Stokłosa Zuzanna – Rybnik
  21. Lewandowska Amelia – Repty
  22. Kokot Krzysztof – Chorzów
  23. Micor Sebastian – Czechowice -Dziedzice
  24. Łukasiak Anna – Cieszyn
  25. Parysz Aleksandra – Tychy
  26. Borawska Aleksandra – Ligota
  27. Mizia Filip – Wrocław
  28. Wołowczyk Weronika– Chorzów
  29. Sterniuk Filip– Warszawa
  30. Zubek Piotr – Warszawa
Lista uczestników (godz. 14:00-17:00) – kolejność występów:
  1. Kowalski Wojciech -Rybnik
  2. Motyka Tomek – Wrocław
  3. Mazur Katarzyna – Krasocin
  4. Maciejczyk Anna – Kraków
  5. Podgórski Marcel – Sędziszów
  6. Dróżdż Mirosław – Gołcza
  7. Fugat Agata – Sędziszów
  8. Wrona Magdalena – Rudy
  9. Drozdowski Krzysztof – Kraków
  10. Mik Dawid – Kraków
  11. Adamiec Monika – Świlcza
  12. Kurek Joanna Maria – Tarnów
  13. Rajda Agnieszka – Racibórz
  14. Mielczarek Julia – Racibórz
  15. Guzy Martyna – Chorzów
  16. Pacia Dawid – Wolbrom
  17. Wojtala Judyta – Tarnów Opolski
  18. Wojtala Kamila – Tarnów Opolski
  19. Gębala Dawid – Wrocław
  20. Mikuła Marta – Roczyny
  21. Butrym Ewa – Wrocław
  22. Stawarz Bernard – Zawiercie
  23. Weryszko Agnieszka – Kraków
  24. Matysek Paulina – Piekary Śląskie
  25. Płotnik Danuta – Komprachcice
  26. Kucza Eugeniusz – Wodzisłąw Śl
  27. Ochocki Janusz – Żarki
  28. Pracownik Marta – Ulanów
  29. Sadowski Piotr – Leszno
  30. Kucharczyk- Włodarek Bogumiła – Łódź
  31. Dzierżawska Olga – Słomczyn

Eliminacje Krajowe: Rybnik, 21 lutego 2020 r.

Szczegóły:

Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła
Adres miejsca eliminacji: Fundacja PGE Energia Ciepła, Rybnik,
ul. Podmiejska 43
Godz. eliminacji: 10:00-13:00 ; 14:00-17:00

Jury:

• Konrad Imiela
• Ewa Kornecka
• Jarosław Wasik

Lista uczestników (godz. 10:00-13:00) – kolejność występów:
  1. Pilarczyk Katarzyna – Katowice
  2. Michalczyk -Tylek Marzena – Trzebinia
  3. Kamińska Anna – Oława
  4. Piesik – Kendra Justyna – Piotrków Trybunalski
  5. Maksymowicz Ada – Prusice
  6. Babicz Agata – Wieliczka
  7. Gunia Gabriela – Łódź
  8. Kołodziej Dorota – Świdnica
  9. Żuczkowski Michał – Legnica
  10. Dubińska- Zakrzewska Joanna – Lubin
  11. Kurzeja Marta – Żarów
  12. Lenda -Kozub Paulina – Świdnica
  13. Kałuża Edyta – Warszawa
  14. Kuziela – Brudzińska Dorota – Warszawa
  15. Nowak Aleksandra -Warszawa
  16. Stelmach Julia – Warszawa
  17. Kalinowska Julia – Warszawa
  18. Tylczak Agnieszka – Warszawa
  19. Bielawa Przemek – Głogów
  20. Kawszyn Natalia – Płock
  21. Czachor Agnieszka – Warszawa
  22. Pakuła Martyna – Pruszków
  23. Micula Karolina – Warszawa
  24. Szymczyk Aneta – Warszawa
  25. Krauze Nikola – Kwidzyń
  26. Bahonko- Magdalena – Lublin
  27. Ufniarz Natalia – Chełm
  28. Śnieguła Piotr „Jaszczur„ – Goleniów
  29. Ogrodniczak Katarzyna – Goleniów
  30. Matuszewski Michał – Polańczyk
  31. Stachurski Lech – Nowe Warpno
  32. Woldan Jan Tarnowskie Góry
  33. Ziomek Michał – Olkusz
Lista uczestników (godz. 14:00-17:00) – kolejność występów:
  1. Kielar Ewa – Gdańsk
  2. Leszczełewska Maria – Gdańsk
  3. Hornik Kinga – Gdańsk
  4. Solnica Robert – Tychowo
  5. Fułek Kacper – Sopot
  6. Pawłowska Emilia – Sypniewo
  7. Lampard Michał– Pozezdrze
  8. Cieślik Ewa – Grudziądz
  9. Duszyńska Emilia – Szpęgawa
  10. Wiśniewska Zuza – Bydgoszcz
  11. Mazurek Patrycja – Bydgoszcz
  12. Kurowska Zosia – Poznań
  13. Wiaduch Estera – Przetoczyno
  14. Gościewska Katarzyna – Gdynia
  15. Dmoch Katarzyna – Warszawa
  16. Sicińska Anna – Międzyborów
  17. Juryś Oskar – Sandomierz
  18. Niedziółka Patrycja – Domanice
  19. Sagan Agata – Metz
  20. Miednik Katarzyna – Wrocław
  21. Sawczuk Daria – Polkowice
  22. Wiśniewska Anna – Kielce
  23. Maślanka Maria – Łask
  24. Warchoł Aleksandra – Pionki
  25. Manista – Kutryś Iwona – Mysiadło
  26. Smajdor Joanna – Jastrzębie Zdrój
  27. Łapiński Maks – Bydgoszcz
  28. Szybisty Małgorzata – Skawina
  29. Kubrak Izabela -Kraków