NOMINOWANI DO FINAŁU KONKURSU KRAJOWEGO

21 i 22 lutego, czwartek/piątek
ELIMINACJE KONKURSU KRAJOWEGO
Fundacja PGE Energia Ciepła, ul. Podmiejska, 44-207 Rybnik

10:00-13:00 – I część przesłuchań eliminacyjnych (Sala Kameralna)
13:00-14:00 – przerwa
14:00-17:00 – II część przesłuchań eliminacyjnych (Sala Kameralna)

Rozśpiewanie – sale 30, 50 i 51
Garderoba – sala 9

W piątek po przesłuchaniach ok. godz. 19:00 spotkanie z jurorami – werdykt

23 lutego, sobota
KONKURS KRAJOWY 23.OFPA 2019
Fundacja PGE Energia Ciepła, ul. Podmiejska, 44-207 Rybnik

11:00-13:00 – próby uczestników Konkursu Krajowego, próba minirecital
17:00 – Konkurs Krajowy (10 wokalistów x 2 piosenki), minirecital Barbara Piotrowska
19:00 – koncert Anity Lipnickiej
ok. 20:30 – konferencja prasowa i ogłoszenie werdyktu jury (sala 44)

 

24 lutego, niedziela
KONCERT LAUREATÓW, KONCERT GALOWY 23.OFPA 2019
Teatr Ziemi Rybnickiej, ul. Plac Teatralny 1, 44-200 Rybnik

12:30-13:30 – próby laureatów
17:00 – koncert laureatów
17:40 – koncert Anny Marii Jopek

UWAGA: Finaliści mają zapewniony hotel i wyżywienie podczas festiwalu (22-23 lutego)


Eliminacje Krajowe: Rybnik, 21 lutego 2019 r. 

Szczegóły:

Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła
Adres miejsca eliminacji:
Fundacja PGE Energia Ciepła – Klub, Rybnik, ul. Podmiejska
Godz. eliminacji: 10:00 – 13:00; 14:00 – 17:00

Jury:

•  Konrad Imiela
•  Ewa Kornecka
•  Jarosław Wasik

Lista uczestników (godz. 10:00 – 13:00) – kolejność występów:
  1. Smołka Sylwia – Rybnik
  2. Domek Aneta – Rybnik
  3. Górecka Edyta – Wodzisław Śląski
  4. Ślosorz Mateusz – Mysłowice
  5. Broda Sabina – Cieszyn
  6. Wolny Michał – Bytom
  7. Ćwięczek Eliza – Bytom
  8. Karcz Iwona – Tychy
  9. Kubrak Izabela  – Kraków
  10. Mika Julia – Kraków
  11. Węgrzyn Alicja – Kraków
  12. Bałys Wioletta – Włosienica
  13. Hodurek Natalia – Kraków
  14. Mika Sandra – Kraków
  15. Milej Marta – Ruda Śląska
  16. Kopoczyński Jarosław – Siemianowice Śl.
  17. Rozynek Filip – Leszno
  18. Borczyk Klaudia – Katowice
  19. Witomska Alicja – Gliwice
  20. Sowa Łukasz – Jastrzębie Zdrój
  21. Laburda Aleksandra – Zawadzkie
  22. Ochocki Janusz – Żarki
  23. Wołowczyk Weronika – Chorzów
  24. Łukasiak Anna – Cieszyn
  25. Wierzbik Brigitta – Jaworzno
  26. Cwajna Filip – Pogórze
  27. Zygadło Dorota – Wrocław
  28. Skowiera Marta – Mikołów
  29. Hohlfeld Sandra – Łęknice
Lista uczestników (godz. 14:00 – 17:00) – kolejność występów:
  1. Nagel Elżbieta Maria – Szczuczyn
  2. Gorajek Sylwia – Płock
  3. Babicz Agata – Wieliczka
  4. Handzlik Dominika – Bielsko-Biała
  5. Skorupka Natalia – Ruda Śląska
  6. Gola Żaneta – Czechowice – Dziedzice
  7. Wrona Magdalena – Rudy
  8. Buczyńska Michalina – Włoszczowa
  9. Leszkiewicz Marek – Opole
  10. Maga Piotr – Czechowice – Dziedzice
  11. Fajdek Julia – Kuźnica Bobrowska
  12. Owczarek Kamil – Żory
  13. Drozdowski Krzysztof – Kraków
  14. Nowak Sara – Wrocław
  15. Wróbel Natalia – Wrocław
  16. Charczuk Anna – Kraków
  17. Kudła Magdalena – Kraków
  18. Fel Ian – Kraków
  19. Krajewski Tomasz – Wrocław
  20. Wojtko Karolina – Wrocław
  21. Kowalski Wacław – Ruda Śląska
  22. Zygmunt Kinga – Wrocław
  23. Pagieła Weronika – Cieszyn
  24. Stano Aleksandra – Siemianowice Śl.
  25. Więcławski Michał – Łowicz

 


Eliminacje Krajowe: Rybnik, 22 lutego 2019 r.

Szczegóły:

Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła
Adres miejsca eliminacji:
Fundacja PGE Energia Ciepła – Klub, Rybnik, ul. Podmiejska
Godz. eliminacji: 10:00 – 13:00 ; 14:00 – 17:00

Jury:

• Konrad Imiela
• Ewa Kornecka
• Jarosław Wasik

Lista uczestników (godz. 10:00 – 13:00) – kolejność występów:
  1. Gołyszny Kuba – Chorzów
  2. Warchoł Aleksandra – Lublin
  3. Dubińska Joanna – Lublin
  4. Pakowska Katarzyna – Wrocław
  5. Kubiak Wojciech – Zielonka
  6. Kozak Elwira – Jelenia Góra
  7. Juryś Oskar – Sandomierz
  8. Korol Viktoriia – Zielona Góra
  9. Biernacka Maria – Wrocław
  10. Baum Marta – Warszawa
  11. Bubniak Monika – Gorlice
  12. Lechowska Aleksandra – Częstochowa
  13. Koksa Kamil – Kozienice
  14. Koksa Małgorzata – Kozienice
  15. Kubacka Patrycja – Piasek
  16. Pietrzyk Dariusz – Konstantynów Łódzki
  17. Grabowska Ewelina – Brzóza Królewska
  18. Pieniężna Weronika – Koźmin Wielkopolski
  19. Stypik Alicja – Ciechanów
  20. Kundziewicz Gabriela – Warszawa
  21. Ignatowicz Katarzyna – Kraków
  22. Wawreszuk Julita – Hajnówka
  23. Zubek Piotr – Warszawa
  24. Gębala Dawid – Wrocław
Lista uczestników (godz. 14:00 – 17:00) – kolejność występów:
  1. Granas Wiktoria – Legnica
  2. Kalinowska Barbara – Bydgoszcz
  3. Szczerbiec Michał – Warszawa
  4. Mizgalska Zuzanna – Krzemieniewo
  5. Naleziński Szymon – Skorcz
  6. Karnafel Sylwester – Giżycko
  7. Mierzwa Natalia – Smardzewice
  8. Stefanowska Magdalena – Wrocław
  9. Plewińska Agata – Brzeziny
  10. Schmidt Aleksander – Gniezno
  11. Wróblewski Michał – Iława
  12. Szutkiewicz Anna – Białystok
  13. Kwiatkowska Aleksandra – Bydgoszcz
  14. Kartaszewicz Dawid – Bydgoszcz
  15. Łapiński Maksymilian – Bydgoszcz
  16. Wenda Judyta – Bydgoszcz
  17. Ćwiąkała Marianna – Poznań
  18. Hoffman Dominika – Zbąszynek
  19. Greczyło Patrycja – Trzciel
  20. Dawidowicz Alicja – Cybinka
  21. Marusiak Kalina – Gubin
  22. Szczepańska Aleksandra – Świebodzin
  23. Kucharczyk–Włodarek Bogumiła – Łódź
  24. Manista – Kutryś Iwona – Mysiadło
  25. Lewak Roksana – Kraków
  26. Raiter Emilia – Lublin
  27. Mik Dawid – Tarnów
  28. Kurek Joanna Maria – Tarnów
  29. Adamiec Monika – Rzeszów
  30. Bober Adam – Rybnik (urodziny)