Eliminacje Krajowe: Rybnik, 15 lutego 2018 r.

Szczegóły:

  • Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła
  • Adres miejsca eliminacji: Fundacja PGE Energia Ciepła - Klub, Rybnik, ul. Podmiejska
  • Godz. eliminacji: 10:00 – 13:00 ; 14:00 – 17:00

Jury:

  • Maria Meyer
  • Stefan Brzozowski
  • Jacek Wójcicki

Lista uczestników (godz. 10:00 - 13:00) - kolejność występów:

  1. Buchalik Julia - Rybnik
  2. Filec Karolina - Rybnik
  3. Naczyńska Sabina - Rybnik
  4. Hozer Karolina - Rybnik
  5. Mańka Marta - Rybnik
  6. Ćwięczek Eliza - Bytom
  7. Olesiński Tomasz - Katowice
  8. Olschowsky Alicja - Cieszyn
  9. Pogorzelczyk Martyna - Rybnik
  10. Ostrowska Dorota - Rybnik
  11. Rusnak Beata - Wrocław
  12. Wrona Martyna - Rybnik
  13. Wachowicz-Kura Marta - Lubomia
  14. Witomska Alicja - Gliwice
  15. Stokłosa Zuzanna - Rybnik
  16. Siedlecki Mateusz - Rybnik
  17. Żyła Agata - Knurów
  18. Owczarek Kamil - Żory
  19. Korus Aleksandra - Rybnik
  20. Kosiński Michał - Katowice
  21. Kopeć Paulina - Rydułtowy
  22. Kierpiec-Kontny Dominika - Orzesze
  23. Kęsy Natalia - Opole
  24. Król Mikołaj - Katowice
  25. Michalczyk Marzena - Trzebinia
  26. Micor Karolina - Gilowice
  27. Lech Angelika - Katowice
  28. Ogrocki Maciek - Radlin
  29. Pawłowski Tymoteusz - Bierawa
  30. Błaszczyk Kinga - Goczałkowice-Zdrój
  31. Bielas Dawid - Kędzierzyn Koźle
  32. Andrejczuk Alicja - Czeladź

Lista uczestników (godz. 14:00 – 17:00) - kolejność występów:

  1. Adamik Karina - Cieszyn
  2. Borczyk Klaudia - Katowice
  3. Cebula Kamila - Żory
  4. Chlebowska Virginia - Rydułtowy
  5. Cienciała Marta - Hażlach
  6. Dziewior Jan - Katowice
  7. Kowalska Aleksandra - Częstochowa
  8. Kwiatkowski Maciej - Kraków
  9. Leszkiewicz Marek - Kraków
  10. Machowska Ewa - Kraków
  11. Nykiel Aleksandra - Bystra Śląska
  12. Ochocki Janusz - Żarki
  13. Paczyńska Sara - Wadowice
  14. Różycka Julia - Krowiarki
  15. Snażyk Izabela - Zagórnik
  16. Gomułka Jakub - Racibórz
  17. Wencel Konstancja - Ochodze
  18. Sobczyński Karol - Racibórz
  19. Wieczosek Zuzanna - Branice
  20. Wywrocka Gabriela - Kraków
  21. Zoń Artur - Będzin
  22. Zygmunt Kinga - Wrocław
  23. Gębala Dawid - Wrocław
  24. Piotrowska Barbara - Wrocław
  25. Sieniuć Justyna - Wrocław
  26. Szumański Wojciech - Bolęcin
  27. SZumańska Agnieszka - Kraków
  28. Szatkowska Paulina - Oleśnica
  29. Blicharska Roksana - Marciowice
  30. Koksa Małgorzata - Kozienice
  31. Kobielusz Karolina - Zwardoń
  32. Dratwińska Barbara - Sosnowiec
 

Eliminacje Krajowe: Rybnik, 16 lutego 2018 r.

Szczegóły:

  • Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła
  • Adres miejsca eliminacji: Fundacja PGE Energia Ciepła - Klub, Rybnik, ul. Podmiejska
  • Godz. eliminacji: 10:00 – 13:00 ; 14:00 – 17:00

Jury:

  • Maria Meyer
  • Stefan Brzozowski
  • Jacek Wójcicki

Lista uczestników (godz. 10:00 - 13:00) - kolejność występów:

  1. Drozdowski Krzysztof - Kraków
  2. Adamiec Monika - Trzciana
  3. Borawska Aleksandra - Ligota
  4. Barzyk Paulina - Jasło
  5. Imiela Zofia – Wrocław
  6. Hornatkiewicz Sonia – Wrocław
  7. Mik Dawid – Tarnów
  8. Sosiński Marcin – Łódź
  9. Wasiela Adam – Ostrów Wielkopolski
  10. Wrona Magdalena – Rudy
  11. Zubek Piotr – Warszawa
  12. Wargocki Marcin – Józefów
  13. Turczyk Adam – Warszawa
  14. Rejda Piotr - Środa Śląska
  15. Moszczyńska Marta - Warszawa
  16. Nawojska Patrycja – Błędowa Tyczyńska
  17. Nowogrodzka Monika - Warszawa
  18. Ogonowska Klaudia - Kraków
  19. Osterczy Katarzyna - Warszawa
  20. Piątek Alicja – Olsztyn
  21. Pichali Miriam – Turze
  22. Pietrzyk Dariusz - Konstantynów Łódzki
  23. Poszelużna Anna - Wschowa
  24. Rotko Mateusz - Zabłocie
  25. Rusinkiewicz Ada – Warszawa
  26. Serwatka Paulina - Warszawa
  27. Kryczka Weronika - Olsztyn
  28. Kuczer Michał - Chełm

Lista uczestników (godz. 14:00 – 17:00) - kolejność występów:

  1. Kundziewicz Gabriela - Warszawa
  2. Kyrcz Kamila - Poznań
  3. Lampard Michał – Pozezdrze
  4. Lisiewicz Marta - Bogucin
  5. Maciejewska Justyna - Zimnowoda
  6. Malinowska Nina - Warszawa
  7. Mamys Małgorzata - Mosina
  8. Maciejewska Weronika - Kożuchów
  9. Mazur Aleksandra – Warszawa
  10. Martin Karolina – Białystok
  11. Madej Ola – Motycz
  12. Lesiński Julian – Białystok
  13. Grochowska Anna Barbara - Michałowice
  14. Hamerlik Emilia – Bydgoszcz
  15. Hoffman Dominika – Zbąszynek
  16. Howorska Magdalena - Warszawa
  17. Idkowska Aleksandra – Kórnik
  18. Juszkiewicz Łukasz - Ciechanów
  19. Karwacka Katarzyna - Michałowice
  20. Kondraciuk Iga - Warszawa
  21. Korbas Ilona - Buk
  22. Kosecki Kamil – Warszawa
  23. Kozłowska Małgorzata - Warszawa
  24. Brucki Szymon – Toruń
  25. Dębowski Andrzej – Warszawa
  26. Deskiewicz Mateusz - Gdynia
  27. Dargiewicz Gabriela – Łapy
  28. Frankiewicz Kaja - Sława
  29. Galeja Anna – Gaworzyce
  30. Chypś Miruna – Warszawa
  31. Kuzyka Julia – Nowodworce
  32. Zawadzka Anna - Wasilków
  33. Tutko Małgorzata - Nysa
  34. Kucharczyk–Włodarek Bogumiła – Łódź
  35. Radziejewska Agnieszka - Złotoryja

Dyrektor Artystyczny Festiwalu: Jadwiga Demczuk-Bronowska, tel. 604 426 858, e-mail: ofpa.rybnik@gmail.com
Sekretariat Fundacji PGE Energia Ciepła: 32 42 10 300 lub 500 29 00 29