Eliminacje Krajowe: Rybnik
Organizator: Fundacja Elektrowni Rybnik
Adres miejsca eliminacji:
Fundacja Elektrowni Rybnik – Klub, Rybnik, ul. Podmiejska 43
Eliminacje 22 i 23 września 2021 r.
Godz. eliminacji: 10:00 – 13:00 i 14:00 – 17:00
Uwaga: Prosimy o przestrzeganie dni i godzin przesłuchań, specjalne życzenia uwzględniane były na etapie zgłoszeń przed opracowaniem harmonogramu.

Jury:

Ewa Kornecka
Jarosław Wasik
Jacek Wójcicki

HARMONOGRAM:

Eliminacje 22 września 2021 r.

Lista uczestników godz. 10:00 – 13:00 – kolejność występów:

  1. Olejniczak-Paterek Danuta – Wodzisław Śląski
  2. Chlebowska Wirginia – Rydułtowy
  3. Kucza Eugeniusz – Wodzisław Śląski
  4. Skowiera Marta – Katowice
  5. Kolorz Tadeusz – Rybnik
  6. Rajda Agnieszka – Racibórz
  7. Skuza Michał – Gliwice
  8. Danek Dominika – Jastrzębie-Zdrój
  9. Płonka Paulina – Orzesze
  10. Wydriński Magdalena – Racibórz
  11. Kasprzyk Krzysztof – Ruda Śląska
  12. Zając Patrycja – Ruda Śląska
  13. Kabzińska Beata – Heksa – Mikołów
  14. Urbanik Zuzanna – Kędzierzyn Koźle
  15. Kasprzak Daria – Chorzów
  16. Borowczyk Tomasz – Tychy
  17. Chaniecka Dorota – Katowice
  18. Wiśniewska-Rak Agnieszka – Zendek
  19. Kubiak Martyna – Mikołów
  20. Wołowczyk Weronika – Chorzów
  21. Guzy Martyna – Chorzów
  22. Kopoczyński Jarosław – Siemianowice Śląskie
  23. Garbień Anna – Bielsko-Biała
  24. Davtyan Sargis – Imielin
  25. Kubicka Maria – Będzin
  26. Lemańska Amelia – Będzin

Eliminacje 22 września 2021 r.

Lista uczestników – godz. 14:00 – 17:00 – kolejność występów:

  1. Wilczek Kinga – Lubliniec
  2. Iwanek Justyna – Żywiec
  3. Fiuk Agnieszka – Częstochowa
  4. Szybisty Małgorzata – Skawina
  5. Krzywoń Julia – Skawina
  6. Wyroba Cecylia – Skawina
  7. Adamiec Monika – Świlcza
  8. Mik Dawid – Tarnów
  9. Maciejczyk Anna – Kraków
  10. Pec Gabriela –Akio – Kraków
  11. Stałęga Norbert – Kraków
  12. Gnot Wiktoria – Libertów
  13. Wnuk Karol – Kraków
  14. Seminara Luca – Kraków
  15. Stojak Gabriela – Libertów
  16. Jackowski Michał – Częstochowa
  17. Talaga Emilia – Zembrzyce
  18. Babicz Agata – Wieliczka
  19. Leksander Kinga – Osielec
  20. Karbowska Iwona – Wieluń
  21. Majewska Małgorzata – Bochnia
  22. Jaźwa Małgorzata – Wilków
  23. Miednik Katarzyna – Wrocław
  24. Kamińska Anna – Wrocław
  25. Bubak Zbigniew – Wodzisław Śląski
  26. Kazimierski Leszek – Tychy

HARMONOGRAM:

Eliminacje 23 września 2021 r.

Lista uczestników godz. 10:00 – 13:00 – kolejność występów:

  1. Piesik-Kendra Justyna – Piotrków Trybunalski
  2. Rodak Krzysztof – Wrocław
  3. Pawlak Agnieszka – Sieradz
  4. Jakubiak Zofia – Zakopane
  5. Ludwiczak Maja-Karteczka – Wałbrzych
  6. Patla Karolina – Kraków
  7. Tocka Aleksandra – Jasło
  8. Ezzat Wojciech – Warszawa
  9. Powroźnik Paula – Warszawa
  10. Goriełow Anastazja – Warszawa
  11. Markowska Wioletta – Warszawa
  12. Tomkiel Anna – Warszawa
  13. Zieliński Szymon – Ełk
  14. Sobowiec-Jamioł Joanna – Pruszcz Gdański
  15. Charkiewicz Grażyna – Gdańsk
  16. Żuk Zbigniew – Brwilno
  17. Kućmierz Adrianna – Warszawa
  18. Wróblewska Paulina – Warszawa
  19. Pączek Elwira – Reda
  20. Kruk Karolina – Mordy
  21. Bury Julia – Warzymice
  22. Magdziak Katarzyna – Bydgoszcz
  23. Majewska Barbara – Dębe Wielkie
  24. Manikowski Damian – Bydgoszcz
  25. Makarczyk Joanna – Wołomin
  26. Malinowska-Dziewięcka Nina – Włodzice Wielkie

Eliminacje 23 września 2021 r.

Lista uczestników – godz. 14:00 – 17:00 – kolejność występów:

  1. Kucharczyk-Włodarek Bogumiła – Łódź
  2. Dubińska-Zakrzewska Joanna – Lubin
  3. Mazur Katarzyna – Krasocin
  4. Janczyk Martyna – Sieradz
  5. Jagodziński Sławomir – Płock
  6. Mazurek Przemek – Plewiska
  7. Bożewicz Natalia – Gdańsk
  8. Olczyk Kamil – Tomaszów Mazowiecki
  9. Schmidt Aleksander – Gniezno
  10. Bielecka Aleksandra – Lublin
  11. Bodzak Kinga – Zakroczym
  12. Lasota Magdalena – Warszawa
  13. Polak Karolina – Jasło
  14. Iżela Marcin – Rzeszów
  15. Koczorowski Aleksander – Poznań
  16. Rychcik Filip – Zakroczym
  17. Stanisławska Oliwia – Stare Miasto
  18. Molewska Konstancja Aleksandra – Ciechanów
  19. Wyszyńska Izabela – Tybory-Jeziernia
  20. Styk Julia – Lublin
  21. Macioszczyk Mikołaj – Bydgoszcz
  22. Kiełpiński Krzysztof – Bydgoszcz
  23. Wróblewski Michał – Iława
  24. Manista-Kutryś Iwona – Mysiadło k. W-wy
  25. Matusiak Alicja – Marki
  26. Asman Natalia – Moszna

Wyniki eliminacji podane zostaną na spotkaniu po zakończeniu eliminacji 23 września około godz. 19.30
Finał Konkursu Krajowego odbędzie się 25 września. Koncert Lauretów 26 września.
Informacje organizacyjne: tel. 724 724 286 w godz. 9.00 – 15.00
lub ofpa@fundacjarybnik.pl