Protokół z posiedzenia Jury eliminacji 18. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku w dniach 1 i 2 lutego

Jury eliminacji Konkursu Otwartego 18. OFPA: Jerzy Satanowski, Bogusław Sobczuk, Jan Poprawa

Jury w składzie:

  • Jan Poprawa
  • Jerzy Satanowski
  • Bogusław Sobczuk

postanowiło zakwalifikować do finału 18. OFPA w dniu 22 lutego 2014 r. następujących artystów (kolejność alfabetyczna):

Agata Klimczak
Racibory

Tomek Wachnowski
Warszawa

Agata Żyła
Knurów

Kamila Dauksz
Opole

Monika Syryczyńska
Zduńska Wola

Magdalena Pamuła
Kraków

Dorota Zygadło
Wrocław

Iga Kozacka
Kłobuck

Edith Wilk
Kraków

ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI ARTYSTYCZNEJ 18. OFPA RYBNIK 2014

Etap I – Eliminacje 1 i 2 lutego 2014r.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej w Rybniku jest konkursem otwartym który poprzedzają eliminacje obowiązkowe dla wszystkich zainteresowanych udziałem w festiwalu. W eliminacjach może wziąć udział wokalista, który ukończył 16 lat i wykona z akompaniatorem, lub akompaniamentem własnym (na dowolnych instrumentach) 2 piosenki artystyczne (poetyckie, autorskie, aktorskie) w języku polskim. Nie dopuszcza się playbacku i śpiewu a’capella.

Przesłuchania eliminacyjne odbywać się będą 1 i 2 lutego 2014r. od godz. 10:30 w Fundacji Elektrowni Rybnik (Klub Energetyka), przy ul. Podmiejskiej.

UWAGA: Organizator nie ponosi kosztów przejazdów i noclegów.

Wyniki eliminacji ukażą się najpóźniej 3 lutego 2014 r. na stronie OFPA i facebook.

Jury kwalifikuje do koncertu finałowego 18. OFPA 10 osób.

1 LUTEGO SOBOTA – GRUPA I GODZ. 10.30 – 13.00

  1. Justyna Brożek – Czechowice-Dziedzice
  2. Artur Robek – Rybnik
  3. Aneta Witosz – Marklowice Górne
  4. Arkadiusz Machel – Sosnowiec
  5. Sylwia Zelek – Żmiąca
  6. Tomasz Koźlik – Rydułtowy
  7. Piotr Sitkowski – Wąchock
  8. Mateusz Nocek – Zarzecze
  9. Krzysztof Drozdowski – Kraków
  10. Adrianna Szojda – Łaziska Górne
  11. Angelika Szcześniak – Bytom
  12. Dagmara Czechura – Knapów
  13. Adrianna Jendroszek – Bytom

1 LUTEGO SOBOTA – GRUPA II GODZ. 14.00 – 16.00

  1. Joanna Lubańska – Kobiór
  2. Paulina Kopciuch – Zduńska Wola
  3. Tomasz Zborowski – Częstochowa
  4. Anna Dziedzic – Kraków
  5. Justyna Jary – Warszawa
  6. Elżbieta Hajnrych – Pruszków
  7. Michał Oleszczyk – Zduńska Wola
  8. Adrianna Noszczyk – Poraj
  9. Edith Wilk – Kraków
  10. Martyna Rychlik – Zduńska Wola
  11. Małgorzata Zuber – Jaworzno
  12. Tomek Wachnowski – Warszawa
  13. Monika Syryczyńska – Zduńska Wola
  14. Ada Kiepura – Gorzów Wielkopolski
  15. Adam Furmańczyk – Zduńska Wola
  16. Dawid Gębala – Wrocław
  17. Olga Chrzan – Katowice
  18. Michał Funek – Myślenice
  19. Jakub Kabus – Tychy
  20. Aleksandra Wylężek – Bytom

2 LUTEGO NIEDZIELA – GRUPA I GODZ. 10.00 – 13.00

  1. Martyna Zdziechowska – Rybnik
  2. Joanna Świniarska – Sosnowiec
  3. Julia Lisoń – Knurów
  4. Małgorzata Śliwińska – Sopot
  5. Karolina Gwóźdź – Nowy Sącz
  6. Magdalena Tomecka – Przegędza
  7. Aleksandra Maziarz – Knurów
  8. Paulina Średniawa – Rybnik
  9. Dominka Skoczylas – Wilcza
  10. Zuzanna Dańczak – Rudy
  11. Agata Żyła – Knurów
  12. Przemek Mazurek – Poznań
  13. Małgorzata Bieniek – Oraczew
  14. Agata Jaworska – Celestynów
  15. Marta Lasota – Katowice
  16. Monika Mendrok-Mika – Goczałkowice Zdr.
  17. Anna Grzelak – Warszawa
  18. Paula Bartczak – Łódź

2 LUTEGO NIEDZIELA – GRUPA II GODZ. 14.00 – 16.00

  1. Iga Kozacka – Kłobuck
  2. Magdalena Pamuła – Kraków
  3. Joanna Możdżan – Wola
  4. Adam Mortas – Łódź
  5. Karolina Micor – Kraków
  6. Piotr Kosewski – Gdańsk
  7. Agata Klimczak – Racibory
  8. Teresa Kuna-Kramarska – Warszawa
  9. Dorota Zygadło – Wrocław
  10. Magdalena Domańska – Bielany Wrocławskie
  11. Kamila Dauksz – Opole
  12. Marta Sołtys – Kraków
  13. Karol Dziedzic – Kraków
  14. Weronika Dwornik – Kraków
  15. Anna Kądziołka – Oświęcim
  16. Marta Lisiewicz – Poznań
  17. Zofia Garnisz – Katowice
  18. Sabina Niewiadomska – Gliwice
  19. Anna Toman – Gaszowice
  20. Maria Baładżanow – Siemianowice Śląskie
« 1 z 3 »